Bar wegański Vega serwuje zdrowe, wegańskie jedzenie. Należy do fundacji "Pożywienie Darem Serca", a dochód z zamówień przeznacza dla potrzebujących.

W barze natrafimy na nietypowe, wegańskie, pochodzące z różnych kultur potrawy takie jak kofta, pakora, dahl. Obfity zestaw obiadowy kosztuje tylko 19,90 (warto poprosić o trochę mniejszą porcję, żeby się nie zmarnowało). Wszystko bez mleka, cukru, jajek i sztucznych dodatków. Menu cały czas się zmienia, więc warto zaglądać do baru regularnie. Poza tym są w nim organizowane rozmaite wydarzenia, które pomagają oderwać się od szarzyzny dnia codziennego, na przykład zajęcia z Jogi, koncerty, kursy masażu czy wspólne śpiewanie indyjskich mantr. Vega dysponuje również dwoma salami do szkoleń lub warsztatów i ma w ofercie catering. 
 
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku - 12:00 - 20:00
od soboty do niedzieli - 12:00 - 18:00
 
Adres:
Al. Jana Pawła II 36c, 00-141 Warszawa
 
Kontakt:
tel. 507 027 146
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. manager: 507 027 150
 
Catering:
tel. 507 027 150
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Wynajem sal, warsztaty i szkolenia:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Strona internetowa:
 
Facebook: