Thai Me Up jest restauracją tajską w Śródmieściu.

 

Restauracja serwuje kuchnię tajską. Lokal jest położony w atrakcyjnej lokalizacji, na ulicy Foksal (Thai Me Up to wcześniejsza Papaya). Wnętrze przytulne i obszerne, idealne na różne typy spotkań. Mistrz kuchni Sunchai Changpuen przygotowuje dania na naszych oczach, co stanowi dodatkową atrakcję. Możemy też skorzystać z dużego ogródka, który wpisuje się w żywą atmosferę barowo-restauracyjną na Foksalu. 

W menu natrafimy na szeroki wybór dań - przejrzyście oznaczono posiłki wegetariańskie, pikantne, bardzo ostre lub te, które zawierają orzechy. Codziennie w godzinach 12.00 - 16.00 możemy zjeść lunch spoza karty za 25 złotych. Restauracja oferuje też darmową lemoniadę, jeśli zrecenzujemy dania na jednym z serwisów kulinarnych (Kontynentu nam raczej nie zaliczą). 

Redakcja poleca wegetariański Pad Thai (na zdjęciu) - jest przede wszystkim lekki, a smak wzbogacają dobrze dobrane warzywa, np. niewielka ilość cebuli. 

 

Thai Me Up
ul. Foksal 16
00-372 Warszawa

Godziny otwarcia
poniedziałek-sobota: 12:00 - 0:00
niedziela: 12:00 - 23:00

Kontakt
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 22 826 11 99
fax: 22 826 48 51

http://www.thaimeup.pl/ 

Facebook