Pizzeria Jerry to kolejne pyszne miejsce na warszawskiej Woli. W "Jerrym" można nie tylko spróbować wielu rodzajów pizzy, która jest wizytówką lokalu, ale również poznać najbardziej popularne smaki Ameryki.


Jerry to niewielka restauracja, w której każdy fan kuchni włoskiej i amerykańskiej znajdzie coś dla siebie. Tym, którym bliższe są smaki Włoch, "Jerry" może zaproponować znane i lubiane pizze oraz różne rodzaje makaronów, na przykład spaghetii lub ravioli. Ci z kolei, którzy wolą amerykański klimat, mogą wybierać spośród klasycznych burgerów. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych, naturalnych składników. 
Ponadto pizzeria oferuje opcję dostawy zamówień oraz możliwość rezerwacji sali na różne okazje - imprezy okolicznościowe, wesela, chrzciny. Restauracja wspólnie z klientami od wielu lat organizuje bankiety i uroczystości. 

Pizzeria Jerry, Zawiszy
Zawiszy 5, 01-158 Warszawa
telefon: 796 020 205
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pizzeria Jerry Bartłomieja
ul. Bartłomieja 3, 00-001 Warszawa
Telefon: 508 241 232
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pizzeria Jerry Ożarów Mazowiecki
Poznańska 175, 05-850 Ożarów Mazowiecki
telefon: 695 200 222
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 12.00 - 22.00
Piątek - Niedziela: 12.00 - 22.45

https://www.pizzeriajerry.pl 

https://www.facebook.com/pizzeriajerrywola/

https://www.facebook.com/PizzeriaJerryWyscigi/