China Hotpot jest obowiązkowym miejscem do odwiedzenia dla wszystkich fanów kuchni wschodniej (i nie tylko!). China Hotpot to wyjątkowy lokal, ponieważ klienci sami mogą komponować dania według własnych gustów. 


China Hotpot to niewielki, ale bardzo klimatyczny lokal z pysznymi, świeżymi przysmakami z dalekiej Azji. Goście mają tutaj niezwykłą okazję, by samodzielnie skomponować potrawy z przygotowanych składników. Klienci mogą wybierać smaki bulionów, przystawki z bufetu oraz dodatki z "talerzyków" czyli różnych rodzajów mięs, owoców morza, ryb, warzyw czy pierożków. Goście wybierają też wielkość porcji. Co charakterystyczne, dania przyrządzane są na grillu gazowym, który nie dymi, a przyjemnie ogrzewa zwłaszcza w chłodne dni. Restauracja posiada także bogatą kartę napojów - od tradycyjnej zielonej herbaty po oryginalne alkohole.
China Hotpot ma także smaczną alternatywę dla  tych, którzy się spieszą. W restauracji są również dostępne klasyki kuchni chińskiej, takie jak chińskie pierożki, smażony ryż lub makarony. Menu dostępne jest w 3 językach.

Zapraszamy do spróbowania smaków Azji!

China Hotpot
ul. Bakalarska 11 Warszawa
tel. 730 999 899
fb.: https://www.facebook.com/chinahotpot999/about/?ref=page_internal