Beef n' Pepper Steak House to gratka dla fanów amerykańskiej kuchni. Restauracja, położona w samym centrum Warszawy, zachęca do poznania prawdziwych smaków Stanów Zjednoczonych: steków, dań z grilla i burgerów. 


 Beef n' Pepper Steak House to idealne miejsce dla wszystkich fanów steków. W restauracji są one serwowane prosto z grilla z prawdziwymi, amerykańskimi dodatkami - zestawem oryginalnych sosów takich jak barbecue, pieprzowym czy salsą. Do sezonowanych mięs wołowych klienci mogą dobrać grillowane ziemniaki, krążki cebulowe, sałaty lub kolby kukurydzy. Z wyjątkiem steków (chociaż to danie popisowe!) goście mogą spróbować burgerów, dań z różnych rodzajów mięs i sałatek. Dla tych, którzy lubią słodycze, w menu Beef n' Pepper znajdują się klasyczne słodkości z USA, takie jak sernik amerykański, kula czekoladowa czy desery lodowe (dość spore). W karcie restauracji można znaleźć także różne napoje, od soków po alkohole: piwa, whisky, wódki, wina czy koktajle. 
Restauracja daje możliwość rezerwacji sali na wydarzenia i imprezy grupowe. Zapraszamy do zobaczenia i spróbowania smaków dalekiego Zachodu!

Beef n' Pepper Steak House
ul. Nowogrodzka 47A
00-695 Warszawa
telefon: + 48 785 025 025
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – sobota: 12:00 – 24:00
niedziela: 12:00 – 23:00
http://beefandpepper.pl/events/
https://www.facebook.com/beefnpepper/