Nadszedł ten rok kiedy, redakcja Kontynentu Warszawa, przespała ostatnią weekendową noc sierpnia. Jeżeli czujecie się dziwnie bo dziś nie spotkamy się na jednej z głównych ulic Warszawy, to czujecie dokładnie to samo co my. Jesteśmy dziwnie wyspani i jacyś tacy niezmęczeni...Części nawet udało się zaplanować wakacje poza Warszawą. Jest cicho... za cicho...

Przez ostanie 10 lat spotykaliśmy się w ostatnią niedzielę sierpnia w Centrum Warszawy. Dziękujemy wszystkim fanom Wielokulturowego Warszawskiego Street Party za wsparcie przez te 10 lat! Dziękujemy wszystkim współorganizatorom, którzy nakładem własnego wolnego czasu, energii i pieniędzy współtworzyli to wydarzenie!

Mamy świadomość, jak ważne i potrzebne jest to wydarzenie, dlatego nie próżnujemy! Śledźcie naszą stronę, może jeszcze w tym roku uda nam się spotkać na jakimś fajnym wydarzeniu :) O Street Party nie zapominamy i będziemy się starać o fundusze na organizację wydarzenia w następnych latach.

Spragnionym wielokulturowego spotkania polecamy dziś o 19:00 koncert Buby i zespołu Bantamba. Zagrają na PROMie kultury na Saskiej Kępie. Polecamy :)
Wydarzenie na Facebooku