III Dzień Różnorodności - Dzień dobry w Warszawie zaprasza na warsztaty biżuterii afrykańskiej!!!
Podczas warsztatu dowiecie się czym charakteryzują się tkaniny typy African Wax Print. Poznacie zawiłą historię tych kultowych afrykańskich materiałów. Przekonacie się w jaki sposób łączą tradycję z nowoczesnością i czemu zawdzięczają swoją niesłabnącą popularność, jakie desenie są szczególnie poszukiwane i co można z tych tkanin wyczarować. 

Warsztat będzie nie tylko okazją na bliższe przyjrzenie się tkaninom typu African Wax Print, ale przede wszystkim możliwością wykorzystania ich w praktyce. Z tkanin będziecie mieli okazję własnoręcznie wykonać niepowtarzalną biżuterię w afrykańskim stylu!
Zapraszamy!

KIEDY?
14 października 2017, godz. 14.00-16.00

GDZIE?
Centrum Wielokulturowe w Warszawie
ul. Jagiellońska 54 (wejście od pl. Hallera)
sala Erytrea 

Warsztat prowadzony będzie w języku polskim.

Aby wziąć udział w warsztacie, należy do 12 października 2017 wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 
W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko oraz wiek uczestnika. Na maila ze zgłoszeniem odpowiemy, potwierdzając ostatecznie rejestrację. 

Udział w warsztacie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. 

Organizatorem warsztatu jest Ufundi

Warsztat odbywa się w ramach III Dnia Różnorodności - Dzień dobry w Warszawie (https://web.facebook.com/events/752523468277336), którego organizatorami są Stowarzyszenie Polskich Mediów, Warszawska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju edukacji, kultury i sportu LABA wraz z ekspertami. 

Warsztat współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.