Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24 to 3-dniowe, największe i najważniejsze w Polsce spotkanie branży muzycznej, odbywające się co roku w listopadzie, w Warszawie. To koncerty, spotkania z gośćmi specjalnymi, warsztaty i konferencje. To miejsce spotkań - fanów z artystami, muzyków z wydawcami, nauczycieli z uczniami, twórców z odbiorcami, Polaków z zagranicznymi gośćmi, branży z ekspertami, czyli każdego, kto lubi muzykę, kto z nią obcuje, kogo porusza szeroko pojęty muzyczny świat.

Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24 odbędą się na terenie Pałacu Kultury i Nauki w dniach 10-12 listopada r. W programie muzycznym jak zawsze będzie można znaleźć zarówno prawdziwych weteranów, mistrzów, a nawet nestorów polskiej muzyki prezentujących swoje najnowsze pomysły, jak i najmłodszych oraz najciekawszych pretendentów do miana gwiazd, których talent zdołał już rozbłysnąć na tyle, że warto pokazać ich szerszej publiczności.

Networking, wymiana doświadczeń, spostrzeżeń, obserwacja trendów, nowych zjawisk, zmian technologicznych, tym wszystkim wypełnia się centrum Warszawy na cale trzy dni podczas imprezy.

Więcej informacji na Facebook