Już 17 listopada o 18:00 zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Loi Hong Diep "Fantazja i Rzeczywistość" w Centrum Wielokulturowym przy ul. Jagiellońskiej 54 Wystawa będzie trwała od 17 listopada do 21 grudnia.
Loi Hong Diep tworzy obrazy olejne oraz akwarele na jedwabiu. Urodziła się w 1973 r. w Hanoi, w Wietnamie. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Sai Gon (1995). W 1998 roku rozpoczęła studia doktorskie na historii sztuki na UW. Od tego czasu mieszka i tworzy w Polsce. Jest członkinią Związku Wietnamskich Artystów Plastyków oraz Związku Polskich Artystów Plastyków.
 
Więcej o artystce TUTAJ
 
Program otwarcia:
- Słodki poczęstunek: szampan, herbata, kawa, słodycze
18:00 kilkuminutowe przemówienia, otwarcie trwa około 2-3 godz.
Niekoniecznie trzeba być obecnym punktualnie o 18:00, tylko jak ktoś przyjdzie za późno, to może być pustawo... Można przyjść przed 18:00, wtedy będzie jeszcze mniej osób, za to będzie wygodniej oglądać obrazy (później może być tłok)
- Będzie księga pamiątek i wrażeń, tam można napisać parę słów i swoich myśli (umieszczona w łatwym miejscu do zobaczenia)
- Wg autorki, wszystkie obrazy są w dozwolonej granicy moralnej (nie ma porno), a więc dzieci też mogą przyjść.
- Katalogi obrazów będzie można wziąć za darmo.
WSTĘP WOLNY
 
Organizator: Centrum Wielokulturowe w Warszawie.
Sponsorzy i partnerzy: Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków, Centrum Kultury Van Lang, Fundacja Wspierania Integracji Wietnamczyków w Polsce, Asia Market, WeArt Pracownia Artystyczna