Bielański Ośrodek Kultury w Warszawie zaprasza na wyjątkowy koncert ludowej muzyki azerbejdżańskiej, który odbędzie się 3 marca br o godz. 19-00 – ul. Estrady 112. Zespół Kościelna/Wypych/Ibadullayev zagra azerbejdżańską muzykę ludową, którą charakteryzuje duża ekspresja i głęboka emocjonalność brzmienia. Muzycy zostawiają też miejsce na improwizację, która zapewnia niepowtarzalny charakter koncertów. W trakcie każdego występu zespołu powstaje unikatowa mieszanka przygotowanych wcześniej melodii i spontanicznie powstających dźwięków.

Trio występuje na scenie muzycznej od 2014 roku w składzie: Gamid Ibadullayev, Monika Kościelna i Leszek Wypych.
Gamid Ibadullayev - gra na perkusji, instrumentach perkusyjnych oraz na bałabanie.
Gamid to muzyk i artysta wizualny. Założył eksperymentalną formację „Gamid Group”, z którą współtworzy m.in. muzykę do autorskich filmów. Jest muzykiem, którego twórczość w dużym stopniu opiera się na muzyce improwizowanej. Gamid współpracuje z wieloma muzykami sceny eksperymentalnej, etnicznej i jazzowej.
 
Monika Kościelna – skrzypaczka
Monika rozpoczęła przygodę z muzyką w wieku 4 lat. Po dość burzliwej ścieżce edukacji ukończyła The Guildhall School of Music and Drama w Londynie, zdobywając tytuł Master of Performance with Merit. Pobyt w Londynie był dla Moniki przełomowy i niezwykle rozwijający. Miała okazję współpracować z takimi artystami jak Leonidas Kavakos czy Valery Gergiev. Zdobyła znaczne doświadczenie jako muzyk sesyjny, nagrywając zarówno dla początkujących zespołów, jak i do holywoodzkich produkcji w Abbey Road Studios. Obecnie Monika jest skrzypaczką działającą na terenie Warszawy. Współpracuje z Filharmonią Dowcipu Waldemara Malickiego, jest też zaangażowana w projekty klasyczne i folkowe zarówno w kraju jak i za granicą.
Leszek Wypych - gitarzysta 
Leszek jest absolwentem Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Występuje z różnymi zespołami rockowymi, bluesowymi i jazzowymi. Tworzy i nagrywa muzykę do filmów i spotów TV. Leszek współpracuje z wieloma wykonawcami, porusza się w różnych stylistykach muzycznych.