impreza

Zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Tanga w Warszawie - International Tango Festival Recuerdo.
Jewish Community Center, z wielką radością zaprasza do wspólnego świętowania swoich trzecich urodzin.
Przyjdź i doświadcz Afryki, naszej mody, muzyki, tańca, sztuki, kuchni i wiele, wiele więcej…
Jak smakuje i brzmi prawdziwa Kuba? W pierwszy weekend września w klubie Cud nad Wisłą w ramach akcji 'Prosto z serca Kuby' będzie można poczuć egzotyczne, kubańskie klimaty podczas festiwalu Havana Cultura.
Klubokawiarnia podróżnicza Tam i z Powrotem zaprasza na swoje 2 urodziny!
Fotograf  i operator z Ukrainy (Donetsk), blogerka, felietonistka. W Warszawie mieszka od września 2014 roku.
Był przedostatni dzień sierpnia. Znalazłem się w ogromnym tłumie. Nie pamiętam, kiedy byłem wśród tylu ludzi. Chyba na Woodstocku, gdzie było ćwierć miliona uczestników. W sercu Warszawy, jako że nie przepadam specjalnie za marszami i protestami ulicznymi, nigdy nie byłem w tak licznym tłumie, jak ten który wyszedł ze Stadionu Narodowego tamtego wieczoru.
Agencja Artystyczna Amphora inspiruje ludzi poprzez kontakt ze sztuką oraz dostarcza im rozrywki poprzez muzykę na żywo.
Etnoliga to największy w Polsce międzykulturowy projekt piłkarski. Wybrało ją kilkuset zawodników i zawodniczek z blisko 50 krajów – od Szwecji po Kamerun i od Argentyny po Japonię.
Brazylijski DJ i perkursista, specjalizujący się w muzyce brazylijskiej oraz w muzyce elektronicznej typu Bassline i Deephouse.
RussianTeamParty to społeczność i 'funklub' cyklicznych imprez Russian Party w Warszawie. Uczestniczy w imprezach klubowych i zamkniętych z muzyką z Europy Wschodniej, głównie rosyjską (m.in. russian electro, russian house, experimental, russian new music). Do RussianTeamParty należą m.in. DJ Demir, DJ Daabra, DJ Conquest.
Artystka o afrykańskich korzeniach, doskonale już znana polskiej publiczności zarówno jako aktorka, modelka oraz wokalistka.
Salsa Libre to nie tylko szkoła tańca, choć jej główną działalnością jest prowadzenie kursów, głównie salsy. Prowadzi zajęcia zarówno dla młodzieży i dorosłych, jak też dla dzieci.
Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury (RONiK) w Warszawie rozpoczął swoją działalność w listopadzie 1962r. Jego działalność reguluje porozumienie zawarte pomiędzy rządami Federacji Rosyjskiej i Polski. RONiK istnieje w ramach Federalnej Agencji ds. Wspólnoty  Niepodległych Państw, Rodaków Mieszkających za Granicą i Międzynarodowej Współpracy Humanitarnej (Rossotrudniczestwo).. RONIK posiada w Polsce oddziały w Gdańsku i Warszawie.