wietnam

Tak można powiedzieć, ponieważ podobno w ciągu 5 lat studiów, drugi rok zawsze jest najtrudniejszy, tak zwany kryzysowy. Drugi rok zawsze jest specyficzny. Studentowi mieszkającemu daleko od domu zaczyna doskwierać samotność i smutek. Poza tym w Wietnamie dyscyplina była większa, a w Polsce, z czasem wietnamska Ambasada nie już była w stanie pilnować i ciągle mobilizować swoich studentów do nauki. Po trzecim roku student już jest bardziej doświadczony i nauka wtedy idzie jakby nie pod górkę, a...
Restauracja Little Hanoi to idealne miejsce dla wszystkich miłośników kuchni orientalnej. Specjalizuje się w smakach i aromatach Dalekiego Wschodu, z największym naciskiem na autentyczne dania wietnamskie.
Kuchnia wietnamska w samym centrum Warszawy.
Tradycyjna kuchnia wietnamska w centrum Warszawy, w pobliżu Politechniki.
Asian House to warszawska sieć sklepów firmy Tegrol, która oferuje szeroki wybór żywności orientalnej oraz restauracja Rong Vang, znajdująca się przy ul.Okopowej 23 w Warszawie, specjalizująca się w kuchni wietnamskiej oraz w potrawach tajskich. Od samego początku, restaurację prowadzą dyplomowani kucharze z Wietnamu, co gwarantuje niezwykle smacznie sporządzone potrawy.
Sieć lokali serwująca tradycyjną kuchnię wietnamską.
Siostry BUI to artystyczny duet, w skład którego wchodzą wszechstronnie utalentowane - Julia Bui - Ngoc i Mai Bui - Ngoc.
Yoga Terror to międzynarodowy rockowy band powstały w sercu Polski z inicjatywy gitarzysty wietnamskiego pochodzenia Michała Truong (ex Rootwater) oraz perkusisty „Kuczego” (ex Dianoya).