Wystartował nowy sezon taneczny Studia Tańca i Klubu Muzycznego Salsa Libre w Warszawie. Oferta Salsa Libre zapewnia kursy tańca z doświadczonymi instruktorami, dużą ilość zajęć salsy w parach na wszystkich poziomach zaawansowania, różnorodność zajęć bachaty, a także kursową propozycję dla Pań od Salsy solo i Ladies Styling po zajęcia dla Panów Men’s Styling.

Jak co roku w harmonogramie zajęć można znaleźć dużą dawkę egzotyki. Popularne są kursy kizomby i zouka brazylijskiego, fitnessowe zajęcia zumby w latynoskim klimacie, czy nauka samby brazylijskiej. Ponadto pod egidą strefy zajęć Salsa Libre Kids odbywają się zajęcia dla dzieci - od baletu, przez capoeirę i hip hop, po zmubatomic i Jackson Style.

Dzięki bogatej ofercie kursowej Salsa Libre mieszkańcy stolicy w każdym wieku mogą rozpocząć przygodę z tańcem, a następnie kontynuować naukę ulubionych styli tanecznych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Harmonogram zajęć nowego sezonu dostępny jest pod adresem www.SalsaLibre.pl

Kontakt:
Sylwia Orczykowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. + 48 667 004 600

Salsa Libre
ul. Solec 38, 00-394 Warszawa

www.SalsaLibre.pl