Kto chce poczuć bliskość z partnerem, zna już podstawowe kroki, poznał czar intymnego i zmysłowego tańca powinien dołączyć i tańczyć.

Tango – to taniec, którego można się uczyć przez całe życie. Jest drogą, którą poznaje się tylko w miarę jej przemierzania. Nie ma jednej, najlepszej drogi, ani jednego najlepszego nauczyciela, ani też jednego, najważniejszego stylu. Nie ma bożyszcz, ani guru. Każdy musi znaleźć swój styl i swój sposób na to, by mieć satysfakcję z tego tańca. To, co instruktorzy chcieliby przekazać, to ich rozumienie idei „prowadzenia” oraz rozumienia tanga jako tańca improwizacji, a nie wyuczonych figur. To, co dla nich jest najważniejsze w tangu, to harmonijny kontakt z drugim człowiekiem oraz umiejętność jasnej komunikacji między partnerami. Asertywność ruchu, jeśli można użyć tego terminu do mowy ciała, jaką jest taniec. Ideę kontaktu rozumieją jako znalezienie indywidualnego podejścia do każdej osoby. Żeby być w kontakcie z drugim człowiekiem jednak, należy mieć najpierw świadomość samego siebie. Tango jest jedną z dróg do samopoznania. Zrozumienie tego przez obie strony, wydaje się być kluczem do satysfakcji ze spotkania z każdym człowiekiem w tangu.

Zajęcia prowadzą Mariam i Michał Jaraczewski.



Termin:

Od 8 lipca do 12 sierpnia 2011.

Sześć piątkowych spotkań od 20.00 do 21.30 (1h lekcji + 0,5h practiki).



Cennik warsztatów:

Karnet: 6h lekcji + 3h praktyk tylko teraz 198 zł/os.

1 lekcja (1h lekcji i 30 min praktyk) - 40 zł/os.


ZAPISY:
emailem:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - imię, nazwisko, nr telefonu, ilość zajęć, rodzaj zajęć
telefonicznie: 519 500 914, 22 414 40 04
osobiście w studiu, ul. Sienkiewicza 4 lok.2

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.



Studio Tańca Steps 4 Salsa
ul.Sienkiewicza 4 lok. 2