Tegoroczny Festiwal to trzy dni warsztatów na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzonych przez międzynarodowe grono instruktorów oraz imprezy z pokazami i koncertami na żywo. Wśród gości m.in. legenda mambo - Eddie Torres i jego partnerka Melisa Rosado, Juan Matos i Amneris Martinez, Nuno i Vanda, Tamambo i Ania Chagowska, Majusee, Lieb i Yuniel. VI Festiwal Salsy to doborowa kadra instruktorska, wyrafinowani artyści salsowi o międzynarodowej sławie, brawurowi DJ-e, pokazy tańca, prawie 100 godzin warsztatów tanecznych salsy oraz innych stylów: mambo, chachacha, fuzje na bazie salsy, w tym slasa hip-hop, flamenco fusion salsa, ladies i men styling oraz energetyczne imprezy do rana.
Festiwal to artyści i techniki na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest wydarzeniem dedykowanym zarówno tym, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z salsą, jak również dla osób o różnym stażu praktyki.
Gwarantuje salsę we wszystkich odmianach - fani stylu on1, fanatycy on2, sfiksowani na styl kubański i/lub casino, zmysłowi bachateros oraz odnajdujący się w modnych obecnie stylach kizomby czy zouk'a nie będą się nudzić. Festiwal Salsy od sześciu lat dowodzi, że tańczyć slasę można już po jednym weekendzie.
[ Grafik warsztatów, imprez, lokalizacje i cennik ]
Salsa Libre
ul. Solec 38
www.salsalibre.pl
www.SalsaFestival.pl