JOINT VENTURE SOUND SYSTEM
Pionierski polski kolektyw DJ'ski związany z reggae, obchodzi swoje dwudziestolecie. Wiele decybeli basu popłynęło w powietrze od momentu, kiedy w 1988 roku w zgorzeleckim MDK DJ Maken zaczął tworzyć fundamenty pod polską scenę sound system, emitując pierwsze bojowe duby z kasetowych magnetofonów prosto do serc lokalnych frików wszystkich sortów.
Setki miejsc, festiwali, klubów, squatów, promotorów, fanów w kraju i zagranicą składa się na historię sound systemu, który od lat w niezmienionym składzie skutecznie promuje swoją własną, radykalną, korzenną wizję.
DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I oraz Activator zapraszają Was na wyjątkową celebrację kultury tanecznych imprez reggae w towarzystwie najbardziej znakomitych gości, jakich spotkali na swej drodze i którzy nieustannie pozostają dla nich źródłem inspiracji.
Oprócz JOINT VENTURE SOUND SYSTEM na imprezie wystąpią specjalnie na tą okazję przybyli: ZION TRAIN oraz ON-U SOUND SYSTEM w składzie z megadubmasterem ADRIANEM SHERWOODEM oraz GHETTO PRIEST w roli wokalisty i MC - najwięksi światowi artyści związani z DUB.
Na scenie nie zabraknie pierwszych krajowych współpracowników na polu sound system - weteranów z LOVE SEN-C MUSIC SOUND SYSTEM z Lublina.
Drugi poziom w klubie należeć będzie do warszawskiego ROOTS REVIVAL.
(do 23.10 w cenie 50 PLN), potem tylko na miejscu. Przed imprezą za 60 PLN
CDQ
ul. Burakowska 12
www.cdq.pl/2008_10_24.html