Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z królowymi kryminałów – Katarzyną Bondą i bestsellerową niemiecką pisarką Nele Neuhaus.

Podczas wizyty w Warszawie wydawca Nele Neuhaus w Polsce, wydawnictwo Media Rodzina zorganizowało szereg spotkań z pisarką:
 
Dla czytelników:
W piątek, 20 maja odbędzie się spotkanie autorskie dwóch najpopularniejszych europejskich pisarek kryminalnych – Katarzyny Bondy i Nele Neuhaus.
Autorki opowiedzą o swojej drodze na szczyt. Dowiemy się również jak wygląda przygotowanie i research do napisania kryminału. Skąd czerpały wiedzę i inspirację. Usłyszymy dlaczego kobiety – jako stereotypowa słaba płeć – zaczynają interesować się tematami takimi jak morderstwa, zagadki kryminalne, intrygi, medycyna sądowa czy sekcje zwłok. Czy opisywaniem brutalnych zbrodni odreagowują codzienne stresy?
 
MiTo Art Cafe,
ul. Ludwika Waryńskiego 28
 
 
Dla aspirujących pisarzy:
Początkujący pisarze i fani pisarki będą mogli wziąć udział w warsztatach 'Od self-publishingu na szczyty list bestselerów', które odbędą się 21 maja podczas Warszawskich Targów Książki. Podczas spotkania Nele Neuhaus doda odwagi i zmotywuje aspirujących autorów do zrealizowania własnych marzeń i samodzielnego wydania powieści.
 
Dla najmłodszych:
Nele Neuhaus nie zapomniała także o swoich najmłodszych czytelnikach. Młodzi fani pisarki będą mogli ją poznać i porozmawiać o książkach z serii o Elenie i Charlotte oraz ich końskich podopiecznych w Księgarni Badet na Ursynowie o godz. 17.00 w sobotę 21 maja. Oprócz rozmowy przewidziane są wspólne gry i zabawy.