Jeśli Wietnam kojarzy Ci się głównie z wojną, to przyjdź do Południka Zero na spotkanie z Katarzyną Spiridonow – pasjonatką podróży i zbierania nowych doświadczeń.

'Czasu miałyśmy niewiele, a plany ambitne. Chciałyśmy zobaczyć, spróbować i doświadczyć jak najwięcej. Został oczywiście niedosyt, ale udało się. Byłyśmy w górach, nad morzem, w słynnej zatoce, w nieziemskich jaskiniach, płynęłyśmy promem, łodziami, kajakiem, uczyłyśmy się jeździć skuterem, zwiedzałyśmy zabytki, ruiny i nowoczesne dzielnice, piłyśmy najdroższą kawę na świecie, spotkałyśmy się z tragicznymi wspomnieniami wojny, obeszłyśmy po drodze chyba wszystkie bazary i jadłyśmy mnóstwo przysmaków, których składu do dziś nie znamy ;)

Każdy dzień przynosił nowości i drobne przygody. Zażyłyśmy niechcący nieco luksusu. Mamy też dodatkową obserwację – Wietnam krainą tysiąca uśmiechów :)

PS. Ze względu na parę obrazów, fragmenty pokazu są przeznaczone tylko dla osób o mocnych nerwach – żeby nie było, że nie uprzedzałam.'

Katarzyna Spiridonow – pasjonatka podróży i zbierania nowych doświadczeń, organizatorka 'Coachingu w drodze do raju' - unikalnych rozwojowych podróży po Azji i Ameryce.

Wstęp wolny

Południk Zero,
ul. Wilcza 25

www.poludnikzero.pl/wietnam