Zarząd Stowarzyszenia Obywatelskiego 'Dom Polski', Dom Wydawniczy ELIPSA oraz wydawnictwo 'Grupa M-D-M' zapraszają na prezentację polsko-angielskiego albumu 'Thangka - magiczny Tybet'.

Album niniejszy jest pokłosiem Chińskiego Tygodnia Kultury Tybetańskiej współorganizowanego w listopadzie 2013 roku przez Stowarzyszenie 'Dom Polski'. W ramach tego wydarzenia prezentowana była między innymi wystawa obrazów ukazujących różne wcielenia Buddy. To one stały się inspiracją do przygotowania i wydania tego nadzwyczajnego albumu. Poświadcza on niezwykłą żywotność kultury i tradycji Tybetu oraz jest szczególną ilustracją duchowego życia Tybetańczyków. Na album składają się fotografie wykonane przez Krzysztofa Wojciewskiego i tekst Magdaleny Szpingler z Muzeum Narodowego w Warszawie.

Zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (odbiór bezpłatnych zaproszeń w wersji papierowej w biurze Grupy M-D-M).

Państwowe Muzeum Etnograficzne (sala kinowa),
ul. Kredytowa 1