Już dzisiaj, Cosmopolitan Twarda 4 będzie uczestniczył w kolejnej edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Na patio budynku odbędzie się m.in. finał Festiwalu Kulinarnego 'Kuchnia mamy Soni', koncert Olgi Avigail z zespołem Tango Attack - Yiddish Tango, podczas którego będzie można obejrzeć pokaz tanga argentyńskiego, a także debata na temat teatru żydowskiego i warszawskiego Teatru Żydowskiego.
 
Godzina 13.30 -  odbędzie się koncert Olgi Avigail z zespołem Tango Attack - Yiddish Tango. Warszawiacy będą mogli przekonać się, jak fantastyczne były przedwojenne tanga i przez chwilę poczuć klimat Warszawy z lat 30-tych, która wtedy była postrzegana jako europejska stolica tanga. Wiele z nich zostało napisanych przez polskich twórców żydowskiego pochodzenia. Na koncercie pojawią się także klasyczne tanga z Buenos Aires w polskich, współczesnych tłumaczeniach Piotra Stratusa. Podczas koncertu odbędzie się pokaz tanga argentyńskiego w wykonaniu Sylwii Najah i Marcina Adamczyka.
 
Godzina 15.00 -  zaplanowane jest podsumowanie Festiwalu Kulinarnego 'Kuchnia mamy Soni' i rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepszą potrawę festiwalową. Potrawa, która uzyska najwięcej głosów otrzyma certyfikat nagrody publiczności. Na nagrody mogą też liczyć goście biorący udział w głosowaniu.
W wydarzeniu wezmą udział: gospodyni Festiwalu Warszawa Singera – Gołda Tencer oraz szef Festiwalu Kulinarnego – Maciej Nowak.
 
Wstęp wolny
 
Cosmopolitan Twarda 4