Kawiarnia podróżnicza Południk Zero Zaprasza na spotkanie, na którym poznamy Azję z zupełnie innej strony. Oczami Dominiki, Sabiny i Pierre-Marie zobaczymy Filipiny, Tajlandię i Indie, jakich nie przedstawia się w przewodnikach turystycznych.

Czy wiecie, że ponad 90 procent małżeństw zawieranych w Indiach Południowych to małżeństwa aranżowane? I że to ma sens!?
Czy słyszeliście, że na Filipinach i Tajlandii formalnie istnieją trzy płcie?
Czy wiecie jak wygląda życie w więzieniu na Filipinach?
Czy wiecie czym są Domy Serca?

Dominika spędziła w Indiach 18 miesięcy. Sabina żyła na Filipinach 16 miesięcy w dzielnicy biedy w Manili. Pierre-Marie od 8 lat żyje w Indiach i od wielu lat jest regularnym gościem w Tajlandii. Żyliśmy w trzech różnych miejscach Azji, poznawaliśmy trzy całkowicie różne od siebie kultury, spotykaliśmy pięknych ludzi z niesamowitymi historiami chcemy tym wszystkim podzielić się z Wami.
Chcemy podzielić się z Wami tym czego doświadczyliśmy w Azji. Pokazać Wam niesamowite zdjęcia miejsc, do których turyści raczej nie zaglądają. Uliczki slumsów Filipin, Indii i Tajlandii, świątynie Hinduskie i buddyjskie, wzruszające historie ludzi napotkanych na drodze.

Wstęp Wolny

Południk Zero,
ul. Wilcza 25

Wydarzenie na Facebooku