Chociaż nadchodzi koniec wakacji, Targ Śniadaniowy nie zaprzestaje swojej działalności i zaprasza do dalszego celebrowania wspólnych spotkań, zakupów i
biesiadowania pod chmurką. Pierwszy weekend września powitamy na Targu na Żoliborzu i Mokotowie kolejną edycją tematyczną pod znakiem Polski.
Polski folklor, produkty, tradycyjna i nowoczesna polska kuchnia - to wokół nich skoncentruje się w dniach 3 i 4 września Targ Śniadaniowy. Poza stałymi wystawcami pojawią się też wystawcy ze specjalną ofertą, która przybliży polskie smaki i wyroby.
 

Kartacze, pierogi, naleśniki i racuchy, chłodniki, jajka na milion sposobów, grzyby, pasztety i wędliny, pieczywo, kiszonki, ciasta, warzywa i zioła, przetwory, rękodzieło, tradycyjne kosmetyki i wiele więcej czekać będzie w sobotę na Żoliborzu, a w niedzielę na Mokotowie. Prawdziwej śniadaniowej uczcie na Żoliborzu towarzyszyć będzie występ zespołu na żywo, który zagra utwory z repertuaru takich legend polskiej muzyki jak: Hanna Banaszak, Andrzej Zaucha, Agnieszka Osiecka czy Jeremi Przybora.
Również na najmłodszych czeka masa atrakcji.
O 13:00 w obu lokalizacjach warsztaty pszczelarskie poprowadzi Miodokracja. Każde dziecko pozna sprzęt pszczelarski, dowie się ważnych rzeczy na temat biologii i znaczenia pszczół dla natury, będzie mogło dotknąć woskowego plastra, podymić podkurzaczem, czy posłuchać brzęczenia pszczół w specjalnym przeszklonym, przenośnym ulu!

Na Żoliborzu Leśne przedszkole pokaże maluchom fascynujący świat polskich lasów. W programie błotny warsztat, malowanie szyszek, kamieni, kory, wyplatane z darów polskich łąk i lasów, zabawy na linach oraz leśna ścieżka sensoryczna. Starsze dzieci pod okiem Centrum Edukacyjnego KidzUp! będą mogły ułożyć ruchome modele pająka, dragstera i samolotu, a także rozwiązać ciekawe zadania matematyczne!

 
Targ Śniadaniowy na Żoliborzu
Al. Wojska Polskiego róg z ul. Śmiałą
godziny: 9:00 – 16:00
 
Targ Śniadaniowy na Mokotowie
Skwer AK Granat (róg ul. Puławskiej i Woronicza)
godziny: 10:00-17:00
 
Wydarzenie na Facebooku