W drodze na najwyższe szczyty Afryki, przez Tanzanię, Kenię, Ugandę, Rwandę i Burundi - spotkanie z Robertem Gondkiem.

Zapraszamy na opowieść o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie. Dowiemy się, czy trudno zdobywać góry w Burundi. Zobaczymy jak różna jest Afryka. Odwiedzimy goryle górskie z Rwandy i szympansy w Ugandzie. Będziemy podziwiać afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków.
Fotograficzne relacje i opowieści uatrakcyjni oryginalna, nieznana w Polsce, muzyka oraz filmy dokumentujące trekkingi i podróże.

Robert Gondek - podróżnik, fotograf, miłośnik Afryki. Odwiedził 17 afrykańskich krajów. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali. Swoje teksty publikował w magazynach: Podróże, Poznaj Świat, NPM, All Inclusive. Organizuje wyprawy na kontynent afrykański. Uczy się języka Swahili. Prowadzi projekt 'W drodze na najwyższe szczyty Afryki', mający na celu zdobycie najwyższych afrykańskich szczytów w każdym afrykańskim kraju.

Wstęp wolny

Ośrodek Kultury Ochoty,
Pawilon Pod Okiem
ul. Grójecka 75

http://www.oko.com.pl/