Na zaproszenie Festiwalu Filmowego UKRAINA! odwiedzi Polskę prawdziwa muzyczna petarda - ukraiński zespół The Hypnotunez.

Ich muzyka to połączenie swingu, jazzu oraz innych gatunków tanecznych w klimatach retro, z dziką punk rockową werwą i spontanicznością.
Zespół The Hypnotunez tworzy pięciu muzyków. Klasyczne instrumentarium big bandowe, takie jak choćby kontrabas, puzon czy trąbka w mariażu z brudnym undergroundowym brzmieniem, od razu porywa widownię do tańca. W stylu Ukraińców można usłyszeć też pozytywne odniesienia do najlepszych wzorców gatunku, jak choćby do Gogol Bordello czy Manu Chao.

Skład zespołu:
Gera 'The Hypno' Louidze - wokal, kontrabas
Oleh Prokopchuk - gitara
Sergey Suzdalcev - perkusja
Timur Akhtamov - saksofon
Vladimir Linnik - puzon

Po koncercie fanów Spike'a Jonze'a zapraszamy na imprezę z okazji jego urodzin. Usłyszymy m.in. artystów, z którymi współpracował oraz zobaczymy wideoklipy, które dla nich zrealizował.

Wstęp: Bilety w cenie 15 zł. do kupienia przed koncertem. Można również dokonać rezerwacji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

barStudio
pl. Defilad 1