Zapraszamy na żywiołowy koncert związany z obchodzonym właśnie 20-leciem zespołu. Spotkanie tradycji góralskiej, gdzie elementy rdzennie podhalańskie są mocno zaakcentowane i po mistrzowsku łączą się z muzyczną współczesnością i nowatorstwem, który prezentuje w swojej twórczości lider formacji – Krzysztof Trebunia-Tutka. W tym barwnym muzyczno-tanecznym widowisku usłyszymy największe przeboje zespołu: ich własne kompozycje oraz utwory, które powstały przy współpracy z jamajską grupą Winkle Brothers, a także z rodzimymi muzykami z zespołu Voo Voo.

Wyjątkowa, energetyczna muzyka połączona z barwnymi góralskimi gawędami i anegdotami, które z wielką charyzmą, w niepowtarzalny sposób opowiada Krzysztof Trebunia-Tutka sprawia, że koncert zespołu staje się autentycznym i niezapomnianym wydarzeniem w klimacie najświetniejszych lat kultury polskiej obecnej pod Tatrami.

Grudniowy czas sprzyja wprowadzaniu w magiczny, świąteczny nastrój. W koncercie nie zabraknie więc góralskich kolęd i jasełek, wesołych anegdot o kolędnikach i nawiązania do wigilijno-noworocznych obyczajów i obrzędów.

Bilety: 20/15 PLN

Bemowskie Centrum Kultury (Sala Koncertowa)
ul. Górczewska 201, Szkoła Podstawowa nr 82

www.bemowskie.pl