Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. Spotykamy się jak zawsze o godzinie 20:30 w warszawskim Kinie Praha

Podczas najbliższego spotkania 23 lutego ponownie naszym gościem będzie Arkady Fiedler, który rok temu opowiadał o swojej wyprawie Maluchem przez Afrykę.

Tym razem wspólnie przeżyjemy historię pełnej przygód podróży Arkadego Maluchem przez Azję. W czerwcu 2016 roku podróżnik wyruszył polskim Maluchem spod poznańskiego Puszczykowa do Władywostoku. Pokonał ponad 22 000 km, odwiedzając 12 krajów: Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię, Turcję, Gruzję, Azerbejdżan, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Mongolię i Rosję. Zmagając się m.in. z wysokim górami w Kirgistanie i Tadżykistanie, przemierzył Trakt Pamirski. Po drodze spotykał wielu barwnych i ciekawych ludzi, dla których Maluch stał się wielką sensacją, wzbudzając zainteresowanie, gdziekolwiek się pokazał.

Arkady Paweł Fiedler, pasjonat podróży samochodowych, producent filmów podróżniczych, fotograf i wnuk wybitnego pisarza i podróżnika. Po 11 latach rzucił karierę korporacyjną, aby oddać się pasji odkrywania świata i kultywowania tradycji podróżniczych Fiedlerów. Pomysłodawca i organizator projektów filmowo-podróżniczych: PoDrodze (2009 r.), Maluchem wzdłuż granic Polski (2014 r.), Maluchem przez Azję (2016 r.) oraz Maluchem przez Afrykę, który został nominowany do prestiżowej nagrody TRAVELERY National Geographic.


PoDrodze Azja – Maluchem przez Azję
23 lutego, godz. 20:30
cena biletu – 15zł

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26

Cykl objęty patronatem portalu Kontynent Warszawa - Warszawa Wielu Kultur