Już w najbliższą niedzielę odbędzie się wydarzenie Mozart l'Opera Rock Le Concert - Oryginalny rock i klasyczna wirtuozeria W.A.Mozarta to połączenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Tylko w kwietniu nadarzy się okazja, by przeżyć na żywo słynne francuskie widowisko, będące współbrzmieniem orkiestry symfonicznej, chóru, solistów i zespołu rockowego.

Geniusz-buntownik powraca na scenę!
Opowieść o życiu prawdziwego maestro ujęta w niebywałą kompozycję 24 przebojów o sile namiętności przy grzmotach bębnów. To barwne widowisko rozrywkowe, które – dzięki charakterystycznemu wykonaniu przebojów rockowych – zachwyca młode pokolenie, zachowując przy tym wyjątkowy styl i klimat epoki. Każdy utwór opowiada niebanalną historię, a zamknięta w niej refleksja nawiązuje do tematów ponadczasowych, aktualnych również i dziś.

Pięć tysięcy siedemset milionów dzieł, ponad trzysta filmów, setki prac naukowych, a teraz wyjątkowa MOZART L 'Opera Rock Le Concert jako dowód uznania dla niebywałego geniuszu Mozarta. Zapraszamy na tę francuską wersję miłości i śmierci Mistrza!

Hala Torwar,
ul. Łazienkowska 6A

www.pankoncert.pl/event/rock-opera-mozart-le-concert
Wydarzenie na Facebooku