Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. Spotykamy się jak zawsze o godzinie 20:30 w warszawskim Kinie Praha. Podczas najbliższego spotkania 30 marca naszym gościem będą Miłosz Kaleciński i Beata Nowik – zawodowi podróżnicy i współtwórcy marki Przygody4x4.
Od kilku lat przez 9-10 miesięcy w roku zabierają ludzi w mniej i bardziej popularne rejony Europy i Azji, aby doświadczać wspólnie świata z innej perspektywy. Samochód terenowy stał się dla nich domem, który pozwala dotrzeć w miejsca nieznane z przewodników.

Miłosz i Beata opowiedzą o 4 krajach Azji centralnej (Tadżykistan, Uzbekistan, Kazachstan, Kirgistan), które odwiedzili podczas wypraw w 2015 i 2016 roku. Pokażą jak wygląda bezkresny step, kazachska kopia stanu Utah, słynny Kanion Szaryński, “przejedziemy” wspólnie cały słynny Trakt Pamirski, czyli jedną z najwyżej położonych międzynarodowych dróg na świecie. Zaglądniemy w rzadko odwiedzane regiony Pamiru i Tien-Szanu oraz rzucimy okiem na pozostałości Jeziora Aralskiego. Dowiecie się nieco o różnicach między tymi narodami, o specyfice podróżowania w rejonie, podpowiemy co warto zobaczyć i przeżyć w tych krajach.
 
Bilety w cenie 15 zł.
 
REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa