Dziecięce Ogrody Muzyczne zapraszają na na spotkania muzyczne z kulturą Afryki dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat. Tajemnicza i daleka Afryka ciekawi wielu z nas. Spróbujmy przybliżyć do niej dzięki muzyce, dziełom sztuki i baśniom. Naszymi przewodnikami będą znawcy muzyki i kultury afrykańskiej- członkowie Tria 'Wielbłądy' a także multiinstrumentalista, rodowity Senegalczyk Amadou 'Fola' Balde. Wspólnie z nimi zaśpiewamy i zatańczymy. Działania wizualne, inspirowane kulturą Afryki, zrealizują razem z dziećmi artyści Kolor Kolektywu. Nasze kolejne spotkanie w Magicznym Ogrodzie poprowadzi Anna Szawiel.

Bilety w cenie 10 zł zarówno dla dzieci jak i dorosłych dostępne są w systemie www.ebilet.pl, w punktach sprzedaży eBiletu oraz w Promie Kultury Saska Kępa od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu koncertu.
Honorowane będa bilety wyświetlane na urządzeniach elektronicznych.
Spotkania odbędą się o godzinie 10:30 oraz 12:00.

Julia Dmeńska – koordynator
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 603 345 949

Katarzyna Konciak-Barańska – z-ca koordynatora
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 605 225 849

PROM Kultury Saska Kępa
ul. Brukselska 23