Zapraszamy do magicznej krainy dzieciństwa, by zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami kilkuletniego bohatera – na show w wykonaniu gwiazdy „Mam Talent” – Tetiany Galitsyny. Będzie to poruszająca opowieść o Małym Księciu opowiedziana światłem i wodą, malowana na żywo piaskiem, połączona z elementami spektaklu teatralnego. Dopełnieniem będzie poruszająca najgłębsze emocje oprawa muzyczna.


Zwyciężczyni programu „Mam Talent" Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYR-em i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting).

Tetiana Galitsyna
Pochodzi z Ukrainy i z wykształcenia jest ekonomistką, ale od 5 lat zajmuje się animacjami piaskowymi. Już od 12 roku życia dorabiała sobie malując na zamówienie. Zamieszkała wraz z rodzina w Warszawie w 2014 roku, po zwycięstwie w polskiej edycji programu „Mam Talent”.

„Mały Książę” (wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego) to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca,który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają...”
„[...] dobrze widzi się tylko sercem[...]” – zapraszamy na niespotykaną dotychczas interpretację kochanego przez wszystkie dzieci i dorosłych Małego Księcia. To niezwykły 70-minutowy spektakl, który przeniesie Państwa na magiczną planetę Małego Księcia.

Teatr Palladium,
ul. Złota 9

www.pankoncert.pl