Po raz ostatni w tym sezonie spotykamy się 25 maja, jak zawsze o godzinie 20:30 w warszawskim Kinie Praha.  Tym razem wraz z Krzyśkiem „Globo” Zaczkiem oraz jego towarzyszami wyruszymy motocyklami do tajlandzkiej dżungli.

Na przełomie listopada i grudnia 2016 roku, kiedy w naszej strefie klimatycznej na motocyklach jeżdżą już tylko „zaklinacze rzeczywistości”, grupa sześciu facetów wyrusza z zimnej, szarej Warszawy ku słonecznej Tajlandii. Tajlandia zwana dawniej Syjamem to kraj, o którym można wiele przeczytać i usłyszeć, ale też poczuć go i doświadczyć niesamowitym doznaniem. Wbrew obawom, wypożyczone przez uczestników wyprawy Hondy CRF 250L okazały się bardzo wdzięcznym sprzętem. Pozwoliły dotrzeć we wszystkie miejsca, jakie sobie obrali. Dostarczyły mnóstwa frajdy i nigdy nie sprawiały problemów. Z motocykla enduro zawsze widać więcej i intensywniej. A ta intensywność i mnogość wrażeń urzekła chłopaków w iście czarodziejski sposób, bo…
Po przebyciu blisko 2 000 km drogami i bezdrożami, Tajlandia zachwyca na każdym kroku. Przede wszystkim życzliwością mieszkających tam ludzi. Jeśli nawiązujesz z kimś kontakt wzrokowy, ten ktoś zawsze się do Ciebie uśmiecha. Naturalne jest, że też się wtedy uśmiechasz i siłą rzeczy chodzisz cały dzień z uśmiechem na twarzy. Królestwo Tajlandii urzeka wspaniałą i tanią kuchnią z owocami morza, wspaniale przyrządzonym mięsem, rybami i warzywami. Urzeka pięknem naturalnego krajobrazu i gór porośniętych lasem tropikalnym, wąskimi ścieżkami w dżungli, drogami wśród bananowców lub upraw herbaty. Urzeka wspaniałymi plażami, ciepłym morzem, nocnym bazarem i tą szczególną atmosferą, o której już niedługo usłyszycie. Zapraszamy na pasjonującą podróż po Tajlandii! Nie przegapcie tego wydarzenia!

25.05.17 o godz. 20:30

Kino Praha
Jagiellońska 26