kontakt
English
Français
Русский
العربية الموحدة)
Українська
Tiếng Việt
Español
Polski
Język
EN
FR
RU
AR
UK
VI
ES
PL
A-
A
A+
Kontrast
znajdź nas na :
News
Miejsca
Ludzie
Instytucje
Felietony
Kultury
Afrykańska
Północnoafrykańska
Egipska
Marokańska
Sudańska
Tunezyjska
Południowoafrykańska
Angolska
Madagaskarska
Mozambijska
Środkowoafrykańska
Kongijska
Togijska
Wschodnioafrykańska
Etiopska
Kenijska
Somalijska
Tanzańska
Zachodnioafrykańska
Gambijska
Gwinejska
Malijska
Nigeryjska
Senegalska
Sierraleońska
Amerykańska
Latynoamerykańska
Południowoamerykańska
Argentyńska
Brazylijska
Kolumbijska
Peruwiańska
Wenezuelska
Środkowoamerykańska
Jamajska
Karaibska
Kubańska
Meksykańska
Północnoamerykańska
Hawajska
Kanadyjska
Australijska
Azjatycka
Kaukaska
Azerbejdżańska
Azerska
Czeczeńska
Gruzińska
Ormiańska
Południowoazjatycka
Bhutańska
Indyjska
Lankijska
Malezyjska
Nepalska
Środkowoazjatycka
Afgańska
Kazachska
Mongolska
Uzbecka
Wschodnioazjatycka
Birmańska
Chińska
Indonezyjska
Japońska
Koreańska
Tajska
Tajwańska
Tybetańska
Wietnamska
Bliskowschodnia
Iracka
Irańska
Izraelska
Kuwejcka
Libańska
Palestyńska
Syryjska
Turecka
Europejska
Północnoeuropejska
Duńska
Fińska
Islandzka
Norweska
Szwedzka
Środkowoeuropejska
Bałkańska
Albańska
Bułgarska
Chorwacka
Macedońska
Serbska
Czeska
Grecka
Litewska
Słowacka
Słoweńska
Węgierska
Wschodnioeuropejska
Białoruska
Estońska
Mołdawska
Rosyjska
Rumuńska
Ukraińska
Łotewska
Zachodnioeuropejska
Austriacka
Brytyjska
Angielska
Szkocka
Francuska
Hiszpańska
Holenderska
Irlandzka
Niemiecka
Portugalska
Szwajcarska
Włoska
Romska
Wielokulturowa
Żydowska
Start
Tagi
społeczeństwo - Kontynent Warszawa - Warszawa Wielu Kultur
społeczeństwo
Klub Ukraińskich Kobiet
Klub Ukraińskich Kobiet to nieformalne stowarzyszenie kobiet z siedzibą w Warszawie, działające na rzecz edukacji, integracji ukraińskiej społeczności i promocji kultury ukraińskiej w Polsce. Klub został założony Fundacją Nasz Wybór. Regularnie organizujemy rozmaite warsztaty, spotkania, koncerty oraz inne wydarzenia społeczno-kulturalne. Klub jest otwarty na przedstawicieli różnych narodowości i grupy wiekowe.
2018-01-28
Miejsca
Spotkanie Klubu Czytelniczego ŻIH — 'Żywopłot'
Żydowski Instytut Historyczny zaprasza na spotkanie Klubu Czytelniczego wokół książki 'Żywopłot' Dorit Rabinyan.
2016-12-09
Wydarzenia
Seminarium: 'Rodziny w Getcie Warszawskim — Przemiany i reakcje na kryzys'
Żydowski Instytut Historyczny zaprasza na ostatnie w tym roku seminarium naukowe pt. 'Rodziny w Getcie Warszawskim — Przemiany i reakcje na kryzys'. Spotkanie poprowadzi Maria Ferenc-Piotrowska.
2016-12-02
Wydarzenia
MIKRO FONIE, czyli Spoken’N’Word Festival
Zapraszamy na tegoroczną 12 edycję festiwalu Spoke’N’Word. Publiczność będzie mogła przekonać się o różnorodności podejść do poezji spoken word: artyści z siedmiu krajów zmierzą się z tematem MIKRO FONII, komentując swoją i naszą rzeczywistość.
2016-11-30
Wydarzenia
Gęś, czosnek i śledź - kulinaria w Muzeum POLIN
Jedzenie i kultura stołu to ważna część przekazu dotyczącego stylu życia i funkcjonowania wspólnoty. Sposób karmienia, goszczenia, kolejność posiłków i dania rytualne mają ogromne znaczenie w porozumiewaniu się oraz w konstruowaniu tożsamości, a także w tworzeniu więzi i podtrzymywaniu relacji. Jedzenie przenosi bowiem energię, trzyma nas przy życiu, zbliża do siebie. Powszechna obecnie fascynacja kulinariami pokazuje, jak ważnym językiem jest kuchnia. Chcemy pokazać, w jaki sposób w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN obecne są kulinaria, pokarm, zwyczaje wokół stołu.
2016-11-30
Wydarzenia
Czytelnia POLIN: premiera książki 'Żydzi czy Polacy' Ruty Pragier
W reedycji swojej książki z 1992 roku dziennikarka i publicystka Ruta Pragier publikuje wywiady z przedstawicielami trzech pokoleń polskich Żydów: międzywojennego, dzieci czasu wojny i Polski powojennej. Przeprowadziła je w latach osiemdziesiątych i w roku 1990.
2016-11-30
Wydarzenia
Spotkanie: 'Jak młodzi Tunezyjczycy zmieniają swój kraj?'
Centrum Wielokulturowe w Warszawie zaprasza na spotkanie 'Jak młodzi Tunezyjczycy zmieniają swój kraj?'. Poznaj głosy młodych obywateli Tunezji – jedynego kraju, który po arabskiej wiośnie uważany jest za funkcjonującą demokrację... i przy okazji spróbuj tunezyjskiego ciasta Makrouth.
2016-11-28
Wydarzenia
Fem Fest III - Festiwal Feminizmu
Stół Powszechny zaprasza na III edycję festiwalu feminizmu - FEM FEST! Wydarzenie w ramach 16 Dni Przeciwdziałania Przemocy Ze Względu Na Płeć. Program Festiwalu: 2.12 18.00 otwarta debata-ewaluacja masowych protestów kobiet ws zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej #czarnyprotest. Dyskusja będzie prowadzona metodą demokratyczną moderatorką_em. Listę gościń_i podamy niebawem! 20.30 czytanie społeczne sztuki Caryl Churchill "Aby ci o tym donieść". Bohaterkami są stare kobiety, ich postrzępione rozmowy o życiu i wizje apokalipsy. Prowadzenie: Tomasz Gromadka Na koniec wieczoru feministyczne karaoke! 3.12 17.00 hirstorie uchodźczyń: Podczas spotkania poznacie historie kilku kobiet i osób mających doświadczenie życia jako kobiety, które musiały opuścić swoje kraje. Dowiecie się dlaczego to zrobiły, jak wyglądała ich podróż, ale też jakie mają marzenia i jak czują się w Europie. Prowadzenie: Michał Kątny - podróżnik, aktywista, współtwórca nieformalnej inicjatywy Sailors Without Borders (Żeglarze bez granic). 19.00 spotkanie wokół książki Przemysława Pilarskiego i Andrzeja Gryżewskiego "Jak facet z facetem. Rozmowy o seksualności i związkach gejowskich " z perspektywy lesbijskiej. Rozmawiają: fotografka i rysowniczka, Marta Zabłocka i Przemek Pilarski, scenarzysta, dramaturg, dramatopisarz. 21.30 Zagrają i zaperformują dla Was: PAST (coldwave/postpunk) https://pastpunk.bandcamp.com/releases PMS (riot girrrls) https://www.youtube.com/watch?v=QKtZzzb85P4 TERAZ POLIŻ BAND (elektro/femino/disco/punk) https://www.youtube.com/watch?v=kBXYgeZeg_w Już tradycyjnie (tfu!), dochód z koncertów zostanie przeznaczony na jedną z kobiecych akcji antyprzemocowych! Tym razem będzie to wsparcie dla Pani Alicji Tysiąc na zakup refundowanego leku. Więcej pod linkiem poniżej: https://www.facebook.com/events/1778782585693884/ Jak co roku, będzie można zauczestniczyć w różnych wydarzeniach (około)feministycznych o charakterze politycznym, społecznym i kulturalnym. Będzie można zmierzyć się z feministyczną sztuką i polityką. Ta druga jest szczególnie ważna w tak istotnych dla Polski (Matki Pol[s]ki) dniach, kiedy to poraz kolejny panowie w garniakach i sutannach decydują o zdrowiu i losie kobiet. Nie wspominając o nierównościach ekonomicznych, politycznych i społecznych. O seksizmie i dyskryminacji kobiet i osób z doświadczeniem życia jako kobieta. Fem Fest to nie tylko opór i bunt wobec patriarchatu, ale też festiwal radości, kobiecej siły, solidarności i jedności, które przejawiają się w akcjach i działaniach artystycznych. To sprzeciw wobec przemocy, mizoginii i uprzedzeń dyktowanych płcią, tożsamością seksualną, pochodzeniem czy wiekiem. Stół PowszechnyJana Zamoyskiego 20
2016-11-28
Wydarzenia
Czytelnia Kreski – pokaz plansz komiksowych z kolekcji POLIN
Ta niezwykła ekspozycja pokazuje, jak problematyka relacji polsko-żydowskich ujmowana jest w sztuce komiksowej ostatnich lat. Zobaczymy kilkanaście sygnowanych plansz komiksowych ze zbiorów Muzeum Żydów Polskich POLIN wraz z komiksami. Zobaczymy m.in.:plansze z powieści graficznych: 'Powstanie. Za dzień, za dwa' z rysunkami Krzysztofa Gawronkiewicza według scenariusza Marzeny Sowy, 'Zaduszki' Rutu Modan, „Naród zatracenia” z rysunkami Mariusza Sołtysika według scenariusza Macieja Świerkockiego, z multimedialnego zbioru komiksów „Historie i kreski”, narysowanego przez Jacka Michalskiego do scenariusza Moniki Powalisz (projekt edukacyjny Muzeum POLIN), krótka forma „Przemiana”, namalowana akwarelami przez Olgę Wróbel do scenariusza Moniki Powalisz, czy paski z cykli rysunków satyrycznych Marka Raczkowskiego z „Przekroju” oraz Tomasza Leśniaka i Rafała Skarżyckiego z „Gazety Wyborczej” . Wstęp wolny! Muzeum Historii Żydów Polskich POLINul. Anielewicza 6(sala pomnikowa)
2016-11-28
Wydarzenia
Mitzvah Day w JCC
Jewish Community Center zaprasza na obchody tegorocznego Mitzvah Day.
2016-11-23
Wydarzenia
POLECAMY! Trans-Pacific Partnership Conference
Zespół Prawa Latynoamerykańskiego w ramach projektu Warsaw Latin Convention we współpracy z Forum Młodych Dyplomatów zaprasza na konferencje naukową 'Trans-Pacific Partnership Conference'. Po przedłużających się trudnych negocjacjach, 4 lutego 2016 roku doszło do podpisania przez 12 krajów Azji i Pacyfiku- m.in. Stany Zjednoczone, Chile, Japonię, Australię, Meksyk, Peru, produkujących około 40% światowego PKB, wielostronnej umowy handlowej- Trans-Pacific Partnership (TPP).Umowa ma na celu intensyfikację handlu i ułatwienie inwestycji pomiędzy krajami partnerskimi TPP, promowanie innowacji, wzrostu gospodarczego i rozwoju oraz wspieranie tworzenia i utrzymania miejsc pracy. Trans-Pacific Partnership budzi wiele kontrowersji, z jednej strony amerykańskie związki zawodowe, obrońcy środowiska i lewicowi oraz konserwatywni aktywiści wskazują, że podpisanie umowy prowadzi do znacznego osłabienia małych lokalnych przedsiębiorstw oraz umocnienia pozycji wielkich korporacji. Z drugiej strony zwolennicy TPP znajdują w nim konkurencję dla Chin, których gospodarka dominuje w regionie Azji i Pacyfiku.Zaproszeni Goście:Alfredo García Castelblanco, Ambasador Republiki Chile w Polsce;Dr Stanisław Kozłowski, doradca w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Centrum Stosunków Międzynarodowych;Ewa Jakubowska – Lorenz, Instytut Globalnej Odpowiedzialności.Konferencja odbędzie się w języku angielskim.Informacja o wydarzeniu na facebooku Collegium Iuridicum IILipowa 4
2016-11-22
Wydarzenia
Kino polskie i jidysz w 20-leciu międzywojennym: Unia personalna - wykład
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na wykład z cyklu "Na pograniczu dwóch światów". Międzywojenna Warszawa była jednym z najważniejszych ośrodków produkcji kina w języku jidysz. Adresowane ono było do masowej publiczności od Odessy do Berlina, a także do diaspory w Stanach Zjednoczonych. Popularnością cieszył się musical Judeł gra na skrzypcach (1936) Józefa Greena i Jana Nowiny-Przybylskiego, doceniano walory artystyczne Dybuka Michała Waszyńskiego. Jednocześnie ci sami twórcy – producenci (Aleksander Hertz, Józef Green, Leo Forbert), reżyserzy (Michał Waszyński, Aleksander Ford, Józef Lejtes, Konrad Tom, Leon Trystan, Henryk Szaro) i przedstawiciele innych zawodów filmowych – stanowili istotną siłę w polskim przemyśle filmowym tego okresu. Jakie były konsekwencje tej szczególnej unii personalnej, jej wpływ na dynamikę rozwoju obu kinematografii, i jakie pojawiły się napięcia w obrębie tego układu? Wykład poprowadzi dr hab. Iwona Kurz – historyczka nowoczesnej kultury polskiej, badaczka kultury wizualnej, filmoznawczyni, od 2012 dyrektorka Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się historią nowoczesnej kultury polskiej ujmowanej przez pryzmat obrazu, antropologią kultury wizualnej oraz problematyką ciała i gender.Wstęp wolny!Kolejne wykłady z tego cyklu:15 grudnia, Miasto podzielone i miejsca wspólne – dr Alina Molisak19 stycznia 2017, Żydzi i psychoanaliza - prof. Paweł DybelMuzeum Historii Żydów Polskich POLINul. Anielewicza 6
2016-11-21
Wydarzenia
Seminarium: 'Badania nad antysemityzmem w Polsce'
Żydowski Instytut Historyczny zaprasza na seminarium pt. 'Badania nad antysemityzmem w Polsce'. Spotkanie poprowadzi dr Helena Datner.
2016-11-11
Wydarzenia
POLECAMY! Kino w Wielokulturowej: Made in BY / Made in BY
5 października rozpoczęliśmy cykl spotkań filmowych w Wielokulturowej. Co tydzień o 18:00 będziecie mieli okazję obejrzeć filmy, których tematyka skupia się wokół wielokulturowości i praw człowieka. Dzięki współpracy z festiwalem Watch Docs obejrzymy 7 wybitnych dokumentów. Tym razem zapraszamy na dokument ' Made in BY / Made in BY.
2016-11-05
Wydarzenia
MSN w Warszawie - oprowadzanie w języku angielskim
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Muzeum Warszawy oraz Instytut Architektury zapraszają na oprowadzanie po wystawie w języku angielskim po wystawie 'Wreszcie we własnym domu'.
2016-11-01
Wydarzenia
Rozmowy uchodźców – spektakl w ramach projektu 'TUMULT! Teatr w muzeum'
Czarna wizja przyszłości Europy, zniszczonej przez rozpad Wspólnoty i powrót do państw narodowych, przejętych przez skrajną prawicę…Tak zaczynają się 'Rozmowy uchodźców', czyli kolejny spektakl w ramach projektu 'TUMULT! Teatr w muzeum'. Tym razem zapraszamy na przedstawienie, które rozgrywa się w dwóch przestrzeniach. Pierwsza z nich to zapiski Bertolta Brechta jako niemieckiego uchodźcy politycznego w latach trzydziestych. Drugą tworzą współczesne obrazy, urywki przemówień politycznych i przykłady manipulacji składające się na naszą rzeczywistość polityczną.
2016-11-01
Wydarzenia
Co Ci Żydzi namieszali – warsztaty kulinarne z Malką Kafką
Muzeum Żydów Polskich POLIN zaprasza na wieczerzę szabatową, rozgrzewającą ciało i duszę. Wieczory coraz dłuższe i chłodniejsze. Dobrze spędzać je w gorącej atmosferze, przy wspólnym stole wpatrując się w szabasowe świece słuchać opowiadań o nieznanym świecie Żydów.
2016-11-01
Wydarzenia
I Bieg Charytatywny EMC Maccabi Fun Run w Warszawie
Makabi Warszawa organizuje pierwszy Maccabi Fun Run w Warszawie. To również pierwszy bieg charytatywny skupiający społeczności żydowskie z całej Europy. Bieg odbędzie się na nowym stadionie lekkoatletyczny Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
2016-10-31
Wydarzenia
Oprowadzanie w języku angielskim po wystawie 'Wreszcie we własnym domu'
Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na oprowadzanie w języku angielskim po wystawie 'Wreszcie we własnym domu'. W tworzeniu wystawy o mieszkalnictwie wzięła udział interdyscyplinarna grupa badaczy i konsultantów. Znaleźli się w niej historycy architektury, socjolodzy, antropolodzy, krytycy architektury i artyści.'Jesteśmy wreszcie we własnym domu. Nie stój, nie czekaj. Co robić? Pomóż!'– deklarowali z ekranów telewizorów znani aktorzy w początkach rządów Tadeusza Mazowieckiego. To był czas wprowadzania w życie planu Balcerowicza W przywołanej deklaracji chodziło o pokazanie zniesienia podziału na władzę (ich) i społeczeństwo (nas) – teraz razem zamierzano budować kapitalistyczny dostatek. Dom – oznaczał w tym kontekście oczywiście Polskę. Jednak transformacja przyniosła dosłowną realizację tytułowego hasła: faktycznie w znacznej liczbie przeprowadziliśmy się do własnych domów. Po latach życia w blokach lub w Gierkowskich jednakowych „kostkach” dostaliśmy szansę zrealizowania marzeń o indywidualnym zamieszkaniu, najczęściej na przedmieściach. Wreszcie. Byliśmy niecierpliwi. Lata oczekiwania na mieszkanie w PRL, gnieżdżenie się w przyciasnych M i niedoróbki produkowanej w fabrykach domu wielkiej płyty sprawiły, że mieliśmy dość. Także siebie nawzajem, stłoczenia, społecznej mieszanki, uciążliwej akustycznie obecności innych. We własnym... Kupiliśmy działki, ogrodziliśmy betonowymi płotami, w otoczeniu zamieszkali podobni do nas. Wzięliśmy kredyt na dom, w takiej, lub – co nie bez znaczenia – innej walucie. Umeblowaliśmy nasze wnętrza zgodnie z aspiracjami, statusem i kulturowymi normami. Usiedliśmy na kanapie. W międzyczasie zgubiliśmy początek hasła: 'Jesteśmy', zamieniliśmy je na 'jestem', a może nawet bardziej na 'mam'.Czy jednak mamy dom? Czy dom kupiony na kredyt jest własnym domem? Dlaczego jego posiadanie często wiąże się z podłączeniem do globalnego systemu finansowego? I z niepewnością, strachem? Czemu własność stała się tak jednoznacznym wyznacznikiem statusu, a wzięcie kredytu miernikiem obywatelskiej dojrzałości? Jakie mechanizmy zadziałały w konstruowaniu klasy średniej: z jakich materiałów została zbudowana, z jakich praktyk i snów powstały jej wnętrza? Budynek dawnej drukarniul. Nowogrodzka 84/86
2016-10-20
Wydarzenia
'Sudan Południowy – historie przeróżne' pokaz slajdów w kinie Luna
W najbliższy czwartek zapraszamy, na pokaz slajdów 'Sudan Południowy – historie przeróżne' autorstwa Piotra Horzeli.
2016-10-18
Wydarzenia
Narysowałam więcej, niż tu widać – wznowienie
Jak działa pamięć, co pamiętamy, o czym zapominamy? Jak ze skrawków pamięci i wspomnień odtworzyć znajome miejsca, ludzi, emocje? Impulsem do stworzenia spektaklu stały się wydarzenia ostatniego roku związane z przybywaniem do Europy uchodźców i z reakcjami naszego społeczeństwa na ten fenomen. Jak to się stało, że zapomnieliśmy, że sami byliśmy uchodźcami, musieliśmy uciekać przed wojną czy prześladowaniami? Inspiracją do pracy wielopokoleniowej grupy Strefy WolnoSłowej, w której spotkali się uchodźcy, migranci i Polacy była książka 'Pamiętam, że…' Georges’a Pereca, fragmentaryczna opowieść o Paryżu, przywołująca wspomnienia, drobne zdarzenia z życia codziennego, miejsca i historie, których nie znajdziemy w podręcznikach historii, ale które w istotny sposób tworzyły tkankę codzienności. Z opowieści uczestników warsztatów Strefy Wolnosłowej wyłania się mnogość obrazów opisujących historię lat powojennych z perspektywy osób pochodzenia polskiego oraz tych, które przybyły do Polski w poszukiwaniu lepszego życia, miłości, ucieczki przed prześladowaniami.
2016-10-17
Wydarzenia
Żydokomuna – bardziej żydowska czy bardziej polska?
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na wykład dr Joanny Nalewajko-Kulikov. W opracowaniach dotyczących udziału Żydów w ruchu komunistycznym w Polsce często cytowana jest opinia Juliana Stryjkowskiego, że Żyd - komunista przestaje być Żydem. Jakkolwiek nie zawsze była to prawda, to jednak niewątpliwie ruch komunistyczny, z racji głoszonych przez siebie haseł równościowych i internacjonalistycznych, był jednym z nielicznych obszarów, na których Polacy i Żydzi mogli ze sobą współpracować - nie z konieczności, ale z przekonania.Czy jednak rzeczywiście w komunizmie „nie było Greka, ani Żyda”? Na podstawie wspomnień członków KPP zapisanych w języku jidysz i polskim zastanowimy się nad tym, jak ta współpraca wyglądała i gdzie przebiegały granice między komunizmem polskim i żydowskim.
2016-10-17
Wydarzenia
'Praga wielokulturowa: dawniej i dziś' – spacer międzykulturowy
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i i Centrum Wielokulturowe zaprasza na oprowadzanie po Pradze – dzielnicy z charakterem. Będzie to spacer, podczas którego dowiecie się o wielokulturowym obliczu tej niezwykłej dzielnicy, dowiemy się kto przyczynił się do rozwoju tej części Warszawy, przywołamy ducha historii i zwrócimy uwagę na jej współczesne oblicze.
2016-10-17
Wydarzenia
Pope.L w MSN w Warszawie - performans
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na spot telewizyjny amerykańskiego artysty. Pope.L wyprodukuje i zaprezentuje w październiku 2016 roku nowy spot telewizyjny przygotowany specjalnie dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Tematem pracy są gniew i konflikt, kryzys przywództwa oraz relacje człowieka z otaczającym go środowiskiem i jego zanieczyszczenie. Praca jest darem ciemnoskórego imigranta dla obywateli Polski.
2016-10-16
Wydarzenia
Envee i Drumz – impreza taneczna
Muzyczne inspiracje, skojarzenia, poszukiwania, zapożyczenia - czołowi polscy DJ-e i producenci muzyczni Envee i Daniel Drumz przygotują wysmakowaną mieszankę brzmień, ujawniając często nieoczywiste związki polskiej i żydowskiej kultury muzycznej. Sprowokują ciekawe muzyczne spotkania, wykorzystując sample znanych utworów retro oraz tworzonych współcześnie przez artystów pochodzenia żydowskiego.
2016-10-16
Wydarzenia
Strona 1 z 7
1
2
3
4
...
6
7
Strona Główna
Dodaj informację
Dodaj miejsce
Dodaj instytucję
Dodaj osobę
Redakcja
Patronaty
Archiwum
Logowanie
Zaloguj się
Załóż swoje konto!
Nie pamiętasz nazwy?
Nie pamiętasz hasła?
Przekaż datek
Mapa Warszawy
Tagi
afryka
azja
europa
historia
koncert
kuchnia
kultura
ludzie
muzyka
organizacje
restauracje
społeczeństwo
spotkanie
sztuka
warszawa
warsztaty
wielokulturowość
wstęp wolny
wydarzenia
wystawa
Strona Główna
Dodaj informację
Dodaj miejsce
Dodaj instytucję
Dodaj osobę
Redakcja
Patronaty
Archiwum
Felietony
Portrety
Moda i uroda
Religia i zwyczaje
Warszawa Wielokulturowa
Oko na Warszawę
Smaki Świata
Historia i Polityka
Kulturalia
Życie codzienne
Sport
Videofelietony
Wydarzenia
Miejsca
Ludzie
Instytucje
Ogłoszenia redakcji
Kultury
Tagi